20170215_094718_resized

Kika Mika uzvarēja!

Jau otro gadu ciešā sadarbībā ar Rīgas Lietuviešu vidusskolu realizējam Lasīšanas maratonu „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Noslēguma pasākumā 1. un 2. klašu bērni pulcējās skolas aktu zālē. Prieks un jauks garastāvoklis valdīja mazo un lielo lasītāju sejās. Visi vēlējās uzzināt, kura grāmata uzvarējusi. Mazie grāmatu eksperti lasīja 5+ grupas grāmatas. Viņi ne tikai lasīja, bet arī vērtēja un zīmēja ilustrācijas. Katrs gribēja pastāstīt par savu viss, viss vislabāko, interesantāko grāmatu. Kādam vislabākā bija „Bērzu ballīte”, jo interesanti likās, kā var bērzi dejot. Kādam grāmata „Vieni paši mājās”, jo ir taču interesanti palikt vienam un radīt nekārtības mājā. Arī „Lupatiņu rīts”, jo ir jauki, kā mazās lupatiņu lellītes satiekas, sarunājas un draudzējas ar lielo kaķi. Bet visvairāk patika grāmata „Kika Mika un lielā tumsa”. Tas nekas, ka grāmata bija baisa, bērniem patika meitene, patika tumšās krāsas. Par lasīšanu, zīmēšanu un vērtēšanu bērni saņēma dažādas balviņas, tai skaitā Latvijas Nacionālās bibliotēkas suvenīru-magnētiņu.

Paldies visiem par lasīšanu! Īpašs „Paldies” skolas bibliotekārei Danutei Potašovai! Uz tikšanos tagad jau Daugavas filiālbiblioteķā!

20170215_094733_resized(2)

Pašu bērnu veidotās ilustrāciju grāmatiņas.

20170215_094718_resized

Kura grāmata uzvarēs?

Bērni ar interesi klausījās nākošos Kikas Mikas piedzīvojumus citās grāmatās.

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>