Aprīlis “Pārdaugavā”

Tāpat kā iepriekš arī aprīlī pasākumi RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā notiks katru otrdienu plkst. 16:00

4. aprīlī plkst. 16:00 notiks radošā darbnīca Lieldienu noskaņā visai ģimenei “Lieldienu virpulī

11. aprīlī plkst. 16:00 ikmēneša pasākumā “Mēneša profesija – muzeja darbinieks” viesosies muzeja darbinieks un interesanta personība Madis Must.

18. aprīlī plkst. 16:00 te pat bibliotēkā kopīgi skatīsimies filmu kino pēcpusdienā.

25. aprīlī plkst. 16:00 notiks otrā lasītāju klubiņa tikšanās, gaidīti visi interesenti!

Visu mēnesi bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā būs iespējams piedalīties balsojumā “Harijs Poters pret Gredzenu Pavēlnieku. Ko izvēlies TU?”. Visu mēnesi norisināsies konkurss “Kas tas ir? Kur tas ir?” ar Pārdaugavas pusē pazīstamu vietu minēšanu pēc fotogrāfijām. Vēl bibliotēkā iespējams aizpildīt aptauju par bibliotēkas pakalpojumiem “Bibliotēka – ne tikai grāmatām”.

Aprīļa mēnesī apskatāmas šādas izstādes:

• Pirmsskolas vecuma bērniem izstāde “Saules pieskāriens” par godu K. Apškrūmas 80. dzimšanas dienai.
  • Pirmsskolas vecuma bērniem “Kas tur? Tik liels un skaļš!” par milžiem, pūķiem un dinozauriem.
  • Sākumskolas vecuma bērniem “Par zāli pat vēl zaļākas ir mūsu grāmatas“, kur aprīlī iespējams aplūkot dažādu zaļo toņu grāmatas (iepriekšējos mēnešos tās bija sārtas un zilas).
  • Pamatskolas vecuma bērniem izstāde “Raibas kā dzeņa vēders“, kas veltīta Starptautiskajai bērnu grāmatu un Pasaules grāmatu dienai. Izstādē izvietotas neparastas formas, lieluma, satura, nosaukuma grāmatas.
  • Pamatskolas vecuma bērniem izstāde “Lieldienu virpulī” par Lieldienu tradīcijām, rokdarbiem.

Tiksimies pasākumos RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!