“Pārdaugavas” aktivitātes jūnijā

Sveiciens vasaras sākumā! Jūnijā bibliotēkā notiks šādi pasākumi:

6.jūnijā plkst. 14.00

„Sēžu savā dzimtas zarā”

Veidosim dzimtas koku, pārrunāsim tā nozīmi un kā atrast informāciju par savu dzimtu.

13. jūnijā plkst.  14.00

„Lasgrāmata”

Lasītāju klubiņa tikšanās ar interesantām aktivitātēm

16.jūnijā plkst. 16.00

„Skaļās lasīšanas pēcpusdiena”

Pasākums pirmsskolas, sākumskolas bērniem ar ģimenēm, lasīsim latviešu tautas pasakas

20.jūnijā plkst. 14.00

„Saulgrieži bibliotēkā”

Līgo papīra vainagu izgatavošana un uzdevumi saulgriežu tematikā

27.jūnijā plkst. 14.00

„Mēneša profesija-skolotājs”

Bibliotēkā jūnijā apskatāmas šādas izstādes:

„Kas kopīgs banāniem, saulei un pienenēm?” – izstāde dzeltenos toņos

„Grāmata pēc grāmatas” – Izstādē grāmatu sērijas dažādām gaumēm

„Zemais starts vasarai” – Vai esi gatavs vasarai? Viss, kas bērniem jāzina, lai vasaru pavadītu pilnvērtīgi! Izstādē aizraujošas grāmatas par piedzīvojumiem, spēļu grāmatas brīvā dabā, padomi vasaras aktivitātēm un drošības ieteikumi.

„Lasi un vērtē!” – izstādē Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas grāmatu kolekcija 2017

Visu mēnesi norisināsies balsojums “Peivere pret Meijeru. Ko izvēlies TU?“. Aicinām pievienoties galda spēļu aktivitātēs un lasīšanas sacensībās “Izaicinājums pieņemts!”

Tiksimies pasākumos RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!

One comment on ““Pārdaugavas” aktivitātes jūnijā