vasaras Lasīšanas sacensības

Izaicinājums pieņemts!

Lai veicinātu lasīšanu bērnu un pusaudžu vidū, visi RCB “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļas lasītāji laipni lūgti piedalīties lasīšanas sacensībās “Izaicinājums pieņemts!“.

Tās norisināsies līdz 2017. gada 28. augustam, bet 29. augustā sveiksim čaklākos lasītājus. Piedalīties var bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam, kas ir reģistrēti RCB lietotāji. Čaklākos lasītājus vērtēsim trīs vecuma grupās:

• grupa līdz 8 gadu vecumam;
  • 9-12 gadu vecuma grupa;
  • 13-16 gadu vecuma grupa.

Katram sacensību dalībniekam būs jāaizpilda lasītāja dienasgrāmata par bibliotēkā paņemtajām un izlasītajām grāmatām. Dienasgrāmata nav sarežģīta – tajā būs jānorāda izlasītās grāmatas autors, nosaukums un vērtējums.

Lai iedrošinātu lasītājus piedalīties godīgās un interesantās sacensībās, lūk daži padomi:

1. Neņem plānākās, bet gan interesantākās grāmatas!
  2. Nespried par grāmatu pēc tās vāka!
  3. Izlasi kādu drauga ieteiktu grāmatu.
  4. Veido sarakstu ar izlasītajām grāmatām, vērtē tās.
  5. Centies arī citiem pastāstīt par izlasīto.
  6. Ielūkojies bibliotēkas veidotajās izstādēs.
  7. Pamēģini kādam lasīt priekšā. Varbūt kaķim? Viņam patiks!
  8. Lasīšana – tie ir svētki!
  9. Ja kaut ko no grāmatā lasītā nesaproti, vaicā pieaugušajiem!
  10. Ja Tev nepatīk lasīt, tad vienkārši neesi atradis īsto grāmatu! Turpini meklēt!

Ar pārējiem “Pārdaugavas” pasākumiem jūnijā vari iepazīties šeit.

Uz tikšanos pasākumos RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>