2017-pl-130617-web-01

BĒRNU ŽŪRIJA. Piedalies!

Aicinām iesaistīties labāko grāmatu noteikšanā! Vispirms dodies uz bibliotēku, izvēlies kādu no Bērnu žūrijas grāmatām, atbilstoši savai vecuma grupai. Kad būsi izlasījis visas 6 grāmatas, aizpildīsi elektroniski anketu, saņemsi balviņu :) . Tas ir tik vienkārši, bet arī tik interesanti!

Pagājušajā gadā 712 bibliotēkās grāmatu vērtēšanā piedalījās  19 969 lasītāji. Vai arī tu kļūsi par grāmatu ekspertu?

Pasteidzies, jo Bērnu žūrijas grāmatas bērni bieži  ņem lasīšanai! Ja grāmatu lasa kāds cits, atceries – vari palūgt bibliotekāram, lai atliek tev grāmatu, kad tā tiks nodota.

Lai tev prieks pavadīt laiku kopā grāmatu varoņiem un viņu piedzīvojumiem!

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>