Mūsu draugs – Leļļu teātris!

Koko un Riko, Makss un Morics, Emīls un Berlīnes zēni, Sarkangalvīte, Sniegbaltīte, Mazais Princis, Karlsons, Pepija Garzeķe, Naksitrallīši un daudzi citi grāmatu varoņi gaida tevi bibliotēkā un uz Latvijas Leļļu teātra skatuves. Nāc uz RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēku, iepazīsties ar izstādi „Latvijas Leļļu teātra repertuārs grāmatās”, uzzini, kas jauns teātrī un bibliotēkā, aizpildi viktorīnas lapu un piedalies loterijā! Tiem, kas pareizi atbildēs uz jautājumiem, būs iespēja laimēt ielūgumu uz Latvijas Leļļu teātra izrādi. Akcija spēkā līdz 26.oktobrim. Vēlam tev veiksmi, bet, ja šoreiz nesanāk, tas nekas – lasi grāmatas un mēģini citreiz!

Liels paldies Latvijas Leļļu teātrim par ilggadējo sadarbību. Leļļu teātris – mūsu draugs!

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>