SAMSUNG CAMERA PICTURES

Urāāā, skandēja bērni!

4. oktobrī RCB Bērnu literatūras nodaļā ciemojās 4.a. klase no J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas ar mērķi klātienē iepazīties  ar  bērnu rakstnieku un mākslinieku, šī gada jubilāru Vladimiru Novikovu. Rakstnieks ir liels draugs gan mūsu bibliotēkai, gan daudzām Latvijas bibliotēkām un vienmēr ar patiesu prieku satiekas ar bērniem.

Divas stundas pagāja ļoti lietderīgi, kā projekts, kurā skolnieki iepazinās ar rakstnieka daiļradi, kā top grāmata, interesantiem notikumiem no V. Novikova dzīves. Bērni savukārt dalījās ar interesantiem gadījumiem no savas dzīves un varēja uzdot jautājumus par visu kas interesēja. Labāko jautājumu: „ Kas Vladimiru Novikovu „ievilka” rakstīšanā?’’  apbalvojām.

Bērni un viņu skolotāja bija priecīgi par pasākumu bibliotēkā, ka mums ir tāds draugs un tagad arī viņiem ir!

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>