SAMSUNG CAMERA PICTURES

Karalis Kefīrs Gaišais, princese Rožmaizīte un bērni

7.oktobris RCB Bērnu literatūras nodaļā pagāja rosīgi un jautri, jo divas Augstības (tā ikdienā sauc karaļus) – Karalis Kefīrs Gaišais un Karalis Kliņģeris velējās noskaidrot kurš ir galvenais. Tas viss notika rakstnieces Viktorijas Matisones grāmatas „Pasaka par karali Kefīru, Kliņģerzemi un bulciņām’’ teatrālajā prezentācijā mūsu bibliotēkā.Rakstniece sniedza priekšnesumu, kurā aktīvi piedalījās bilingvālā klubiņa „Kopā’’ bērni, mūsu viesi – RCB Sarkandaugavas bibliotēkas lasītāji un vecāki.Pasākuma otrajā cēlienā cienājāmies ar kefīru (izdzērām 3 litrus!), gardu kliņģeri. Ciemakukuli atveda Sarkandaugavieši, paldies viņiem par to, un vēl lielāks paldies, ka atbrauca ciemos un aktīvi iesaistījās pasākumā.

Bet kas notika ar abiem karaļiem tālāk?. To uzzināsi, ja izlasīsi pasaku (grāmata pieejama visās RCB filiālbibliotēkās). Piebildīšu tikai, ka Karalis Kefīrs pats arī bija sapratis, ka kefīrs bez bulciņām garšo tā ne visai. Tagad abas valstis sadzīvo draudzīgi. Ļaudis brauc ciemos viens pie otra… Kā dzīvē!

Grāmata uzsākusi ceļu pie lasītājiem. Sirsnīgs paldies rakstniecei Viktorijai Matisonei par burvīgo sestdienu. Grāmatai novēlām ilgu mūžu un daudz labu lasītāju! Un kas zina, varbūt grāmatu varoņu piedzīvojumi turpināsies. Mēs noteikti tos vēlēsimies izlasīt!

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>