RCB Bērnu literatūras nodaļa janvārī piedāvā

2018. gada pirmajā mēnesī tradicionāli mudinām atsaukt atmiņā pagājušā gada norises – pasākumus, izstādes, citas aktivitātes – kas mūsu bibliotēkas apmeklētājiem šķitušas vistīkamākās, un savus iespaidus paust aptaujas anketā “Vērīgais lasītājs”.
Pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” telpās notiks ikmēneša “Lasīšanas darbnīcas” bērnu rīts. “Janvāra lasītpriekā” mazie iepazīsies ar “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” kolekcijas daiļdarbiem un izteiks savu viedokli par grāmatām.
Sestdien, 13. janvārī aicinām uz diviem pasākumiem. Pirmsskolas vecuma bērni, kopā ar saviem vecākiem un vecvecākiem tiksies bilingvālā klubiņa “Kopā” nodarbībā “Ziema”. Dzejas lasītavā notiks bērnu literatūras draugu kluba “Burinieks” tikšanās reize. Pasākuma moderators ir Latvijas Mākslinieku savienības biedrs, biedrības “Grāmatas bērniem” valdes priekšsēdētājs, rakstnieks Vladimirs Novikovs. Bērnu literatūras nodaļa organizē pasākumus dažādu vecuma grupu lasītājiem. Par tiem var vairāk palasīt bibliotēkas mājas lapas sadaļā pieaugušajiem.
Pasākumu klāsts laika gaitā, balstoties uz pieprasījumu, tiks papildināts.
Līdz 20. janvārim aicinām aplūkot “Ziemassvētku vecīšu kolekciju”, kurā ietilpst arī citi ar šo svētku tematiku saistīti priekšmeti. Līdz 25. janvārim skatāma brīnišķīgā “Galerijas Rīga ART” studijas audzēkņu darbu izstāda “Ziemas prieks”.
Uz tikšanos Mūsmājās!