Laiks lasīt un vērtēt!

Lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” turpinās grāmatu lasīšana un vērtēšana. Šobrīd vairums grāmatu ir bibliotēkā pieejamas tūlītējai līdzņemšanai mājās, jo esam saņēmuši papildus eksemplārus! Varbūt brīvdienās rodas kāre un ir laiks doties kādā literārā ceļojumā?
• Visi dalībnieki savas domas un iespaidus par izlasītajām un iepazītajām kolekcijas grāmatām var izteikt elektroniskajā vērtēšanas anketā: http://www.lasamkoks.lv/lat/bernu_un_jauniesu_zurija/anketa/2301-elektroniska-anketa-2017
• Aizpildot anketu jāizmanto bibliotēkas kods (Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļai tas ir CCCBV).
• Pēc anketu aizpildīšanas visi dalībnieki saņems jaukas aproces pateicībā par iesaistīšanos grāmatu vērtēšanā (apmeklējot bibliotēku, lūdzu, pieteikties pie bibliotekāres, ka anketa aizpildīta).
• Šogad tiek piedāvāta lieliska iespēja iegūt arī vērienīgu balvu – laimēt kādu no 3 TALLINK kruīza ceļojuma Rīga – Stokholma – Rīga dāvanu kartēm A klases kajītē. Izlozē piedalīsies visas aizpildītās anketas!

Uz tikšanos bibliotēkā!