Vai Flata kungs mīt arī Rīgas Centrālajā bibliotēkā?

Gadu sākām ar jaunu draudzības saišu veidošanu. Pie mums uz pirmo tikšanos ar bibliotēku ieradās privātās vidusskolas „Laisma” sākumskolas audzēkņi.
Devāmies īsā ekskursijā pa bibliotēkas stāviem un pēc tam ķērāmies pie dienas galvenā mērķa – bērnu žūrijas grāmatu iepazīšanas. Parunājām par jau izlasītajiem darbiem un iepazinām arī jaunus autorus un viņu daiļradi. Notika aizraujošās un jautrās katalāņu autoru grāmatas „Uzrodas Flata kungs!” skaļā lasīšana, ko vainagojām ar mošķa Flata dziesmiņu un deju „Brīvs, brīvs!”
Skolēni saņēma bibliotēkas informatīvos izdales materiālus un, norunājot atkal tikties, atvadījāmies līdz nākošajai reizei.

Žūrijas anketas var aizpildīt un savu grāmatu vērtējumu sniegt līdz 31. janvārim!
RCB Bērnu literatūras nodaļas kods ir CCCBV.