Aizraujošs ceļojums zinātkārajiem

20. janvārī RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkas mazie apmeklētāji kopā ar vecākiem pētīja nodaļas „Vaļasprieki” aizraujošās grāmatas. Ja iepriekšējā tikšanās reizē ar bibliotēkas grāmatu palīdzību iemācījāmies dažādus burvju trikus, tad šoreiz pievērsāmies zinātniskajiem eksperimentiem. Tādi eksperimenti, kā „Papīra tilts”, „Krāsu diski”, „Peldošās olas”, „Caurā roka”, „Šķidrums-hameleons” pārsteidza ne tikai bērnus, bet arī viņu vecākus. Vai zināji, ka zinātne būtībā ir varen jautra lieta?!

Pasākuma noslēgumā katrs sev uztaisīja „Bilboketu” (kas tas pa „zvēru” vari uzzināt bibliotēkā:). Neizpalika arī jautras spēles ar mūziku, skaļiem smiekliem un draiskulībām, kā arī milzīgo ziepjburbuļu pūšanas konkurss un silta tēja ar kraukšķīgiem cepumiņiem!

Ja arī tu esi zinātkārs – nāc uz bibliotēku! Lasīsim, izzināsim pasauli un darbosimies kopā!