Snīpulītis no Snīpuļciema

24.oktobrī Saulaino dienu bibliotēkā viesojās bērnu grāmatas “Snīpulītis no Snīpuļciema” autores – rakstniece Laura Vinogradova un ilustratore Una Leitāne. Lauras un Unas tikšanās ar bērniem izvērtās kā radoša darbošanās, kas raisa prieku. Rakstniece izstāstīja kā Snīpulītis radās un kā viņš iepazīst pasauli sev apkārt. Visi kopā noklausījāmies fragmentu no grāmatas. Tas pārvērtās jautrā rotaļā – bērniem, izdzirdot vārdu Snīpulītis, bija jāpalecas vai jāsasit plaukstas. Kopā ar mākslinieci Unu bērni gatavoja košu karodziņu virteni, ar kuru rotāja bibliotēku, un zīmēja savu sapņu bērnistabu. Rakstniece Laura aicināja bērnus radīt jaunu pasaku un to ilustrēt. Visi klātesošie čakli darbojās, un laiks paskrēja nemanot. Pasākuma noslēgumā Laura nolasīja tikko tapušo sacerējumu “Snīpulītim sāp roka” un dāvināja katram bērnam uzlīmi ar Unas zīmētu pūcīti.

Sakām sirsnīgu paldies Laurai un Unai par ciemošanos Saulaino dienu bibliotēkā!

Līdz 5.novembrim bibliotēkā apskatāma Unas Leitānes grāmatas ilustrāciju izstāde. Laipni lūgti darba dienās no plkst.9.00-16.00!

Visas dienas garumā bērni tika aicināti ilustrēt Lauras Vinogradovas grāmatu “Snīpulītis spēlē krāsu spēli”. Atsaucība bija liela, un  bibliotēkā tapa jauna ilustrāciju izstāde, kuru ilustrējuši 7 -13 gadus veci bērni.

Kopā ar Snīpulīti diena ir kļuvusi krāsaināka, interesantāka un priecīgāka! Lai laba veselība Snīpulītim, visiem bērniem un viņu vecākiem!