Zvēru Dārzs aicina

Saulaino dienu bibliotēka aicina iepazīties ar Zvēru Dārzu! Līdz pat 4.janvārim bibliotēkā aplūkojama zīmola” ZVĒRU DĀRZS”  grafiku izstāde. Smalki un rūpīgi izstrādātie zvēru zīmējumi rosina uz  mirkli apstāties un baudīt mākslu!   Mazie un lielie apmeklētāji apbrīnā lūkojas Zvēru Dārza zīmējumos un ļaujas priekam!

Autore stāsta: “Mīlestība rada, dziedē un pasauli priecē. Un visvairāk tās ir pirmsākumos – bērnos, zvēros un dabā. Tāpēc to vajag saudzēt un vēl lielāku audzēt. “Zvēru Dārzs” cenšas to darīt, liekot lietā zīmuli, dabiskus materiālus un visu savu sirdi. Lai arī jums šai dārzā izdodas sasmelties zvērīgu prieku, spēku un veselību!”

Apmeklējot izstādi, izmanto iespēju uzspēlēt “Zvēru Dārza” galda spēli “Mežā”! Lai veicas!

Izstāde apskatāma darba dienās no plkst.9.00 – 16.00