Satiec rakstnieku bibliotēkā

Novembrī Rīgas Centrālajā bibliotēkā notika cikla „Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” pasākums, kura laikā pamatskolas audzēkņi tikās ar rakstnieci, ilustratori, tulkotāju Liliju Berzinsku. Tikšanās ietvaros skolēni aplūkoja arī izstādi „100 grāmatas bērniem”, kurā redzama arī Lilijas grāmata mazajiem „Pļavas pasakas”.
Aizrautīgo sarunu laikā iepazinām rakstnieces, mākslinieces un tulkotājas radošās dzīves dažādību. Ikvienam bija iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

Lilijas sarakstītās, tulkotās un ilustrētās grāmatas meklējiet RCB un visās mūsu filiālbibliotēkās. Jaunākā no tām ir izdevniecības „Dienas Grāmata” izdotā “Meža pasaka”. Tā ir ļoti īpaša, jo aizsāk sēriju “Lilijas pasakas”, kuru notikumi virknējas ap dinozauru ģimeni – tēti, mammu un viņu dēlēnu Viljamu, kurš vēl nav izaudzis līdz skolas solam. “Meža pasaka” ieved sirsnīgā un lādzīgā pasaulē, kas nebūtu pilnīga, ja tai nepiemistu šķipsniņu delverību.