Pūcēnu – rūķēnu Ziemassvētki

Klāt ir brīnišķīgais Ziemassvētku laiks! Krāsainu lampiņu virtenes izgaismo logu rūtis, piparkūku smarža piepilda mūsu mājokļus, eglītes rotāšanas prieks aizrauj gan lielus, gan mazus, un dāvanu atvēršanas mirklis pārvēršas brīnumā. Arī bibliotēkā “Pūce” Pūcītei – Gudrītei šis ir brīnumu laiks. Ar čaklo lasītāju palīdzību bibliotēka tiek pārvērsta par sniegpārsliņu karaļvalsti, kurā var satikt lasošus un dejojošus rūķīšus, var uzzināt, kā radušās pirmās Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma kartītes un pat mēģināt pašiem tādas izgatavot, lai pārsteigtu savus radus un draugus. Pūcīte – Gudrīte arī grib pārsteigt savus čaklos lasītājus, viņu māmiņas, tētus, omītes, uzaicinot ciemos Rīgas sākumskolas pedagogu vokālo ansambli. Tas bija īsts Ziemassvētku brīnums! Sirsnīgs paldies pedagogiem par emocijām pārpilno sniegumu! Un kas tie būtu par svētkiem bez Ziemassvētku vecīša un viņa dāvanu maisa! Protams, brīnums notiek, un vecītis ir klāt, jo Pūcītes – Gudrītes čaklie lasītāji un bibliotēkas draugi ir pelnījuši dāvanas!
Arī daba šogad ir dāvājusi īstu Ziemassvētku brīnumu – baltu sniedziņu, tāpēc izbaudīsim šo balto prieku pilnām riekšavām – slēposim, slidosim, celsim sniegavīrus un ledus pilis, tomēr neaizmirsīsim arī Pūcīti – Gudrīti – viņa vienmēr gaidīs savus draugus bibliotēkas mājīgajās telpās un dāvās daudz jaunus piedzīvojumus kopā ar Kapteini Apakšbiksi, Sniegbaltīti un septiņiem rūķīšiem, Dogmenu un daudziem citiem grāmatu varoņiem.
Varbūt arī tu gribi kļūt par Pūcītes – Gudrītes draugu? Atnāc un izbaudi kopā ar mums visus šos brīnumus!