RTU studentu teātris “Spēle”

2019.gads ir sagaidīts un Saulaino dienu bibliotēkā tas sācies ar RTU studentu viesošanos, priecējot Bērnu slimnīcas pacientus ar izsrādi “Dukša Ziemassvētki”. Šoreiz izrādi sanākuši skatīties ne tikai bērni un viņu vecāki no slimnīcas nodaļām, bet arī slimnīcas darbinieku bērni, kuri iemīļojuši skolas brīvlaiku pavadīt bibliotēkā.

Ko darīt, kad skapī paslēpies zaglis, bet labākie draugi tev netic vai nesaprot? Šis ir suņuka Dukša stāsts Ziemassvētku vakarā. Košais skatuves iekārtojums un spilgtie izrādes personāži – Duksis, Mince, Kārlis, Lienīte un Ziemassvētku vecītis radīja īstu Ziemassvētku vakara noskaņu, ļaujot skatītājiem vēlreiz piedzīvot svētku sajūtu un no sirds dzīvot līdzi izrādes sižetam.

Sirsnīgs paldies RTU studentiem un Sanitai Točai par prieku, ko dāvājāt bērniem!

Liels paldies Daigai Raubai par fotogrāfijām!