Burvju triki un brīnumainā zinātne

Visu janvāri RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēku ļoti aktīvi apmeklēja pirmsskolnieki, lai izpētītu plauktu „Vaļasprieki”. Viņi uzzināja, ka izmantojot bibliotēkas grāmatas var, piemēram, iemācīties skaisti zīmēt vai veidot jaukus rokdarbus, rādīt burvju trikus vai veikt zinātniskus eksperimentus. Dažus burvju trikus iemēģinājām kopā un atklājām to noslēpumus – tikai roku veiklība un nekādas blēdības! Veicām arī vairākus zinātniskus eksperimentus un sapratām, ka dažādu brīnumu pamatā var būt fizikas vai ķīmijas likumi! Šķidrumi, kas maina krāsu, burbuļo, aug, pazūd un atjaunojas – jā, zinātne aizrauj un pārsteidz ne mazāk par burvestību! Katrs varēja uztaisīt sev par piemiņu arī rotaļlietu – balansējošo spāri, kura palīdzēja mums saprast līdzsvara likumu.

Nāc uz bibliotēku – lasi grāmatas, izzini faktus, iedvesmojies un darbojies! Atklāj brīnumaino zinātnes pasauli kopā ar mums!