Satiec rakstnieku bērnudārzā – Lilija Berzinska

Šogad turpinām ciklu “Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru”. Ārpus bibliotēkas pasākumā pirmsskolas izglītības iestādē bērni tikās ar rakstnieci, mākslinieci, ilustratori Liliju Berzinsku.
Literāri izzinošajā un izklaidējošajā “Lasīšanas darbnīcā” mazajiem bija iespēja iepazīties ar autori un viņas jaukajām grāmatām bērniem, aplūkot ilustrāciju oriģinālus, kā arī patērzēt. “No trīs gadu vecuma es zīmēju visu laiku uz visa kā vien varēju zīmēt. Dažreiz arī uz tā, uz kā nedrīkstēja zīmēt. Rakstīt sāku 5. – 6. klasē, bet biju slinka, nevarēju saņemties uz īstu rakstīšanu. Nopietni rakstīšanai pievērsos krietni vēlāk. Tagad desmit gadu laikā iznākušas desmit grāmatas – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Rakstu par to, kas šķiet interesants arī man pašai, jo tad jūtos laimīga,” stāsta rakstniece.
Visi kopā pievērsāmies arī radošai nodarbei. Pa vārdam, teikumam kopā liekot sacerējām pasaku.
Pamēģini arī tu!
“Kādu februāra rītu pasaule bija apsnigusi. Milzīga lauka vidū atradās rūķu māja. Agri no rīta, saulei lecot, kāds radījums gāja pār sniegoto lauku uz rūķu māju…”
Lilijas Berzinskas grāmatas gan bērniem, gan pieaugušajiem lasītājiem rodamas RCB un visās filiālbibliotēkās.