Burtiņu burtiņošanās

Šoreiz pastāstīsim par neparastu notikumu mūsu bibliotēkā. Bija skaists ziemas rīts un nekas neliecināja par kādiem pārsteigumiem, taču, atnākot no rīta uz darbu, bibliotekāres sagaidīja smaidoši un daudzkrāsaini burtiņi – dzelteni, zili, zaļi un sarkani, rozā, violeti, brūni un oranži! Kas tad nu – vai tiešām burtiņi nolēmuši pamest savas grāmatiņas? Kā bērni varēs lasīt, ja grāmatu lapas būs tukšas? Kāpēc tā ir noticis? Varbūt burtiņi ir apvainojušies uz kādu ne pārāk kārtīgu lasītāju? Bibliotekāres nolēma lūgt talkā savus čaklākos lasītājus un uzzināt patiesību. Ar lielu prieku tika noskaidrots, ka burtiņi ir atbraukuši ciemos no Daugavas otrā krasta – Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas. Šīs skolas audzēkņu izgatavotie burtiņi ir iepriecinājuši bērnus dažādās Latvijas bibliotēkās un šomēnes viņi ir nolēmuši apciemot arī mūsu Pūcīti – Gudrīti. Esam visi priecīgi un laimīgi, jo mūsu bibliotēkas burtiņi turpinās dzīvot savās grāmatiņās, bet mūsu jauno draugu burtiņi no Pārdaugavas priecēs visus bibliotēkas apmeklētājus ar iespēju aktīvi darboties- būvēt burtu pilis, veidot pirmos vārdiņus!
Burtiņi burtiņojas – atnāc un pārliecinies!