Koko, Riko, Bizbizmāsiņa un Dzejolēni

4.aprīlis ir prieka pilna diena Saulaino dienu bibliotēkā, pie mums ciemojas rakstniece Evija Gulbe un māksliniece Linda Lošina. Evija un Linda ir bērnu grāmatu “KOKO un RIKO”, “Bizbizmāsiņa”, “Dzejolēni” autores. Viņu grāmatas daudziem bērniem ir labi pazīstamas, lasītas un iemīļotas, tomēr šoreiz mazāk tiek runāts par grāmatām, bet jautri pavadīts laiks dažādās aktīvās un radošās nodarbēs kopā ar mīļajām grāmatu autorēm. Evija aicina bērnus radīt roku lelles par pamatu tām ņemot papīra tūtas. Top zaķi, kaķi un peles, kuri jautri sarunājas! Linda aicina iesaistīties kopējā plakāta zīmēšanā, katrs pieliek savu izdomu un prasmi zīmēt, lai taptu īsti pavasarīgs aprīļa – joku mēneša zīmējums. Top priecīgas balonu peles un suņuki, tiek liktas “KOKO un RIKO” puzzles, spēlēta atmiņu spēle “Emocijas”,un gatavotas “Šaujamglāzītes” :). Lielu atzinību gūst spēle “Kaķis un peles”! Katram bērnam ir diegā iesieta pele ar trim dzīvībām, kuru dancina pa spēles laukumu, uzmanoties no kaķa. Evija kā kaķis ķer peles un pele, kura tiek noķerta, atvadās no vienas dzīvības. Kaķa tēls ir komiski izrotāts katla vāks, katrs grib iejusties arī kaķa lomā un ķert peles. Viss ir tik interesanti, ka pusotra stunda paskrien nemanot ! Tik daudz gaišu un pozitīvu emociju, tās noteikti palīdz veseļoties!

Sirsnīgs paldies Evijai un Lindai par dāvāto prieku, par atraktīvo un draudzīgo kopā būšanu!

Visu aprīļa mēnesi Saulaino dienu bibliotēkā aplūkojama Lindas Lošinas ilustrāciju izstāde, visi mīļi gaidīti darba dienās no plkst.9.00- 16.00