Visas varavīksnes krāsas

U-ū! U-ū!

Gaisā virmo pavasaris – gadalaiks, kad viss sāk zaļot un ziedēt! Šo brīnišķo sajūtu kopā ar Pūcīti – Gudrīti aicina izbaudīt mūsu jaukie kaimiņi Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skolas” tekstildizaina pulciņa bērni kopā ar skolotāju Inesi Cauņu. Pūcītei – Gudrītei  lieli prieki, jo bibliotēkā skan jautras apmeklētāju čalas. Ciemos nāk gan lieli, gan mazi pūcītes draugi, lai priecātos par uzziedējušajām saulespuķēm,  iegrimtu jūras dzīlēs un satiktos ar jūras zirdziņiem! Un notiek arī brīnums – ciemos atnācis arī visās varavīksnes krāsās tērpies un saulainu smaidiņu pārpilns  grāmatu lasošais klauniņš!

Ja arī tu gribi satikt klauniņu un kopā ar viņu apskatīt šo brīnišķīgo izstādi, tad atnāc uz bibliotēku “Pūce” un kļūsti par mūsu draugu!