Priecīgas Lieldienas

Daba šajā pavasarī nepārstāj mūs iepriecināt ar īpaši siltiem saules stariem, ar īpaši mīkstiem pūpolīšiem, ar īpaši skaistām pirmo pavasara dziedātājputnu skanīgajām dziesmām, ar īpaši smaidīgiem pūčulēniem, kuri neaizmirst iegriezties bibliotēkā ciemos pie Pūcītes – Gudrītes, lai palīdzētu sagatavoties pavasara skaistākajam notikumam – Lieldienām!  Pūcītes – Gudrītes draugu pulks ir ļoti kupls un visi varēja veikt darbiņus, lai bibliotēka uz Lieldienām būtu krāšņa un saulaina. Pēc cītīgas zīmēšanas, līmēšanas, krāsošanas noskatījāmies aizraujošu POWERPOINT prezentāciju par Lieldienām un putnu dzīvi pilsētā, kurai sekoja viktorīna ar daudziem āķīgiem jautājumiem, bet pūčulēniem šis darbiņš izrādījās pa spēkam, jo, esot bibliotēkā,  palīgā nāk grāmatas! Un kādas gan Lieldienas bez olu ripināšanas – Pūcīte – Gudrīte arī par to ir parūpējusies un visi sanākušie draugi var izbaudīt jautro sacensību garu! Esam ieskandinājuši skaistos pavasara svētkus – Lieldienas. Pūcīte – Gudrīte  saviem draugiem novēl daudz krāsainu oliņu, kārtīgi izšūpoties un tiekamies atkal bibliotēkā, kur, kopīgi darbojoties – nekad nebūs garlaicīgi!