Izstāde “Runča piedzīvojumi Latvijas 100. dzimšanas dienā”

Maijā Saulaino dienu bibliotēkā apskatāma Latvijas bērnu un jauniešu 12.karikatūru konkursa “Runča piedzīvojumi Latvijas 100. dzimšanas dienā” zīmējumu izstāde. Konkurss veltīts izcilā tautas mākslinieka Gunāra Bērziņa piemiņai. Viņš bija apveltīts ar redzīgu aci sabiedrības negatīvo parādību ieraudzīšanā un prasmīgi to atainoja labestīgās karikatūrās un politiskās karikatūrās. Konkursa dalībnieki tika aicināti Latvijas 100. gadadienas pasākumu ietvaros pievērsties komisku dzīves notikumu un politisku notikumu atainošanā karikatūrās kopā ar Melno Runci. Konkursā piedalījās 477 autori no visas Latvijas. Bibliotēkā izvietoti 12 konkursa darbi, kuri aicina ieskatīties un pasmaidīt par Runča izdarībām Latvijas 100. dzimšanas dienā.

Paldies Ilgonim Klīvem par konkursa un izstādes organizēšanu!

Visi laipni aicināti aplūkot izstādi darba dienās no plkst.9.00 – 16.00