BĒRNU ŽŪRIJA 2019. Lasi un vērtē!

Ikviens ir aicināts piedalīties ikgadējā lasīšanas veicināšanas programmā un kļūt par grāmatu ekspertu.

Kā iesaistīties Bērnu, jauniešu vai vecāku žūrijā?

1. Dodies uz bibliotēku un vaicā bibliotekāram par iespēju lasīt un vērtēt žūrijas grāmatas.
  2. Iepazīsties ar kolekcijas grāmatām un atbilstoši savai vecuma grupai izvēlies kādu.
  3. Izlasi to!  Pieraksti svarīgākās domas, kas patika.
  4. Kad būsi izlasījis visas 6 grāmatas, elektroniski aizpildīsi novērtējuma anketu. Par to saņemsi balviņu!

Atceries – Bērnu žūrijas grāmatas bērni bieži ņem lasīšanai! Ja izvēlēto grāmatu jau lasa kāds cits, vari palūgt bibliotekāram to atlikt, kad tā tiks nodota.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2019” grāmatu kolekcija:

Vecāku žūrija

• Vientulības gals. Benedikts Velss. Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2018.
  • Zivs kokā. Linda Malelija Hanta. Rīga : Zvaigzne ABC, 2019.
  • Skolotāji. Andris Akmentiņš. Rīga : Dienas Grāmata, 2018.
  • Tu neiesi viens. Jūli Niemi. Rīga : Pētergailis, 2018.
  • + 2 grāmatas no kolekcijas.

Informācijai:

Vairāk par “Bērnu, jauniešu un vecāku žūriju” var lasīt šeit

Visi dalībnieki drīkst mainīt ieteikto vecumgrupu un var brīvi izvēlēties grāmatas no kolekcijas kopējā piedāvājuma.

Lasīšanas veicināšanas programmu vada Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs