RCB Pludmales lasītavā viesosies autore Laura Vinogradova

24. jūlijā plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā Lucavsalā notiks Kultūras trešdienu pasākums. Aicinām uz tikšanos ar rakstnieci Lauru Vinogradovu.
Laura raksta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bērnu auditorijai izdotas grāmatas “Snīpulītis no Snīpuļciema” un “Mežpasakas”, pieaugušajiem – īsprozas darbi “izelpas” un “Lāču kalns” un “Lapsa. Pasaka pieaugušajiem”.
Katru trešdienu plkst. 18.00 RCB Pludmales lasītavā, brīvā dabā notiks dažādi kultūras pasākumi. Tās būs tikšanās ar autoriem un izdevējiem, grāmatu atvēršanas svētki, prozas un dzejas lasījumi, muzikāli un teatrāli priekšnesumi, kā arī citas aktivitātes.
Mīļi gaidīsim!
Pludmales lasītava Lucavsalā darbosies no 1. jūnija līdz 31. augustam. Lasītava P., O., C., Pk. strādās no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00, trešdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00.
Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākumi var tikt atcelti vai pārcelti uz Rīgas Centrālo bibliotēku (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā, Pasākumu zālē).
Tālrunis uzziņām: 25992395, 25964459.