“Runāsim latviski!”

Sākot no jūlija mēneša, lai labāk izprastu latviešu valodu, RCB filiālbibliotēka “Rēzna” Bilingvālā projekta ietvaros rīko rotaļnodarbības mazākumtautību bērniem. Nodarbībās piedalās 7 bērni. Bērniem ir iespējams savstarpēji iepazīties, kopīgi darboties ar latviešu alfabēta burtiem, izmantojot alfabētu un kartīšu komplektu “Burti un zilbes” + skaņu modeļi”, kas bērniem ļoti patīk. Tiek apskatītas dažādas tēmas, kā, piemēram, mājdzīvnieki, krāsu pazīšana u.c.

Nodarbības notiek 1x nedēļā trešdienās, no plkst. 15:00 – 16:00. Katru nodarbību iesākam ar draudzīgo apli, no www.youtube.com vietnes “Dziesmas bērniem www.dziesmasberniem.lv”, kur dziedam latviski, izkustamies un plaukšķinām dziesmu ritmus.

Mums vēl priekšā būs daudz interesantu nodarbību. Mācīsimies skaitīt un rakstīt. Lasīsim grāmatas, aplūkosim attēlus, spēlēsim spēles, u.c.  Mums ir prieks par to, ka bērni grib nākt un darboties arī turpmāk. Ja būs vēlēšanās, tad turpināsim nodarbības skolas laikā. Ja kāds vēl vēlās, tad var pieteikties uz nodarbībām mūsu bibliotēkā.

Vienkārši turpināsim runāt latviski!