„Vasaras kaleidoskops” bibliotēkā

RCB Bērnu literatūras nodaļā visu augustu Tu varēsi baudīt  ziedus, augļus , zirgu sabiedrību un daudz ko citu  Anastasijas Abaramovas radošajā izstādē „Vasaras kaleidoskops’’.

Anastasija Abramova (2002.) ir jaunā māksliniece, kura no 2012. gada ir studijas “Perspektivart” un mākslinieces Jekaterīnas Beļajevas audzēkne. Nastja aktīvi piedalās mākslas konkursos gan Latvijā, gan ārpus tās un bieži saņem balvas.

2013. – 2015. gadā piedalījās konkursā “Lidice”.

2014. gadā saņēma balvu konkursā “Vēju stāsti” Saulkrastos.

2015. gadā saņēma 3. vietu starptautiskā konkursā “Es dzīvoju pie jūras” par gleznu uz zīda.

2015. gadā piedalījās Bērnu slimnīcas sienu apgleznošanā.

2016. gadā ieguva diplomu konkursā «Мēs par mieru».

Anastasijai patīk gan zīmēšana, gan gleznošana, 2015./2016. mācību gadā viņa veiksmīgi pabeidza komiksu zīmēšanas kursu.

Māksliniecei vēlam daudz panākumu!

Tāpat arī mums visiem  šajos skaistajos vasaras brīžos, tajā skaitā arī bibliotēkā!

SAMSUNG CAMERA PICTURES              SAMSUNG CAMERA PICTURES               SAMSUNG CAMERA PICTURES