Spēļu konsole XBox 360 bibliotēkās!!!!!

Filiālbibliotēkā “Pārdaugava” (Dzirciema iela 26, tel.: 67037423) ir pieejams XBox 360 – ierīce spēlēm, kuras tu vari vadīt ar savām kustībām un savu „virtuālo es” redzēt ekrānā. Tā ir lieliska iespēja ik dienu izkustēties un izkustināt savu ķermeni! Diskā pieejamie piedzīvojumi tevi iepazīstinās ar spēlēm pilnīgi jaunā veidā, liekot kustēties – lekt, virzoties pa šķēršļu joslu; doties neaizmirstamā braucienā ar laivu pa eksotiskām vietām; spridzināt burbuļus; glābt no ūdens applūšanas zemūdens laboratoriju, vienlaikus dāvājot piedzīvojumu un sacensību garu. Ir iespēja arī iemūžināt savas spēles iemaņas fotogrāfijās, kuras pēc spēles iespējams aplūkot. Spēles vari spēlēt pa vienam vai divatā. Piedzīvojumu gars gaida!