XBox bibliotēkās

Spēles jebkuram vecumam – XBox – RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā (Aptiekas iela 14, tel.: 67392553).
1. disks Kinect Adventures. Diskā ir 5 spēles, vienlaicīgi var spēlēt viens vai divi spēlētāji:

• Rallyball – spēlētājam ir jāatsit bumbas ar rokām un kājām.
  • River Rush – spēlētājs brauc ar plostu pa strauju upi. Pārvietojoties uz labo vai kreiso pusi, spēlētājs maina plosta kustības virzienu, bet palecoties, var vākt zvaigznītes, lai iegūtu papildus bonusus. Spēlētājs tiek nofilmēts un pēc tām var redzēt ekrānā kā izskatījās darbībā. Jautri!
  • Reflex Ridge – pārvietojoties ar speciālo platformu, jāpārvar šķēršļu josla pareizajā brīdī lecot, pieliecoties, ar rokām ķerot dažādus priekšmetus, kas pagadās ceļā utt.
  • 20 000 Leaks – nikni noskaņotas zivis sit pa akvārija stiklu, mēģinot to sasist. Viņas to arī panāk. Spēlētājam vajag ar rokām un kājām aizsegt visus caurumus, lai ūdens neiztek no akvārija.
  • Space Pop – spēles mērķis: imitējot atrašanos bezsvara stāvoklī, ar rokām vākt dažādus bonusa priekšmetus, vienlaicīgi cenšoties izvairīties no šķēršļiem.

2. disks Rabbids Alive & Kicking. Diskā ir mini spēles par trušiem, vienlaicīgi var spēlēt 1 – 4 spēlētāji. Pēkšņi uzrodas trakie truši, kuri darbojas kopā ar spēlētājiem un rada paplašinātas realitātes efektu. Spēlētājiem ir jālec, jāpeld, jādanco, jāgrozās un jāplaukšķina, lai apturētu trako trusīšu uzbrukumu.
Nāc un izmēģini!