Ak,vasara,vasariņa…!

RCB Bērnu literatūras nodaļas lasītājiem un bibliotekāriem šī vasara paliks atmiņā ar aktīvo bibliotēkas apmeklējumu. Primārais mērķis daudziem bija paņemt vasarā lasāmo obligāto literatūru.  Visu cieņu vecākiem, kuri ļoti aktīvi veicināja interesi par lasīšanu un tādēļ  apmeklēja bibliotēku, lai paņemtu „kaut ko no saraksta”, kamēr atvases  ir laukos vai vasaras nometnē.
Kā gan vasarā bez izklaidēm! Bibliotēkā notika arī radošās nodarbības  organizētām grupām un visiem interesentiem. ‘’Vasara ar mākslas garšu’’ ir moto, kas atspoguļo vasaras nodarbības neformālā stilā, pasākumu ciklu „Gudrā piektdiena!’’, „Dzejas mīļotāju klubiņš’’, akciju „Atrast Monu Lizu!’’ un citas aktivitātes. Paldies, vasariņ, ka tu mums biji!
Uz tikšanos bibliotēkā!