"Bērnu žūrija" Imantas filiālbibliotēkā

23. augustā Imantas filiālbibliotēkā čaklie lasītāji pulcējās uz jau ierasto Bērnu žūrijas tikšanās stundu. Bērni pārrunāja, kā veicas ar grāmatu vērtēšanu, ieklausoties iespaidos par izlasīto un mēģinot interesēt arī citus par sev tuviem grāmatu varoņiem un notikumiem.
Netrūka arī jautrības un asprātību, kā arī veiklības, piedaloties atjautības uzdevumos, kuros komandas sacentās atpazīt un salikt grāmatu vākus no izdrukātajiem lauznīšiem.
Nobeigumā kopīgi sacerējām stāstījumu par Bērnu žūrijas radošajiem tikšanās brīžiem bibliotēkā. Jaunie vērtētāji izteica arī priekšlikumus nākamajām tikšanās reizēm – lai visiem kopā būtu interesantas un radošas atklāsmes, ieinteresējot jaunus dalībniekus.
Filiālbibliotēkā ir aplūkojama Dzejas dienu izstāde radošam priekam – „Izlasi dzejoli un saceri savu!”. Mazos dzejniekus aicinām izstādi papildināt ar saviem dzejoļiem.