Basketbola turnīrs filiālbibliotēkā „Pārdaugava” 28.augustā

Jaukā augusta dienā filiālbibliotēkas „Pārdaugava” telpās sāka klaiņot sportiska paskata meitenes un puikas ar basketbola bumbu. Viņi gaidīja, kad tad sāksies tas turnīrs, par ko visiem stāstījām jau pirms kāda laiciņa. Bērni vispirms iesildījās un izkustējās pie Xbox, un tad jau arī varējām sākt. Labi, ka laiciņš labs.
Ar mazākajiem spēlējām futbolu, par vārtiem izmantojot kokus tepat parciņā aiz bibliotēkas. Futbolu spēlējot, vaļīgākas kurpes lidoja pa gaisu pakaļ bumbai! Un beigās uzvarēja draudzība.
Uzzinājām, ka mamma, kas bija atnākusi līdzi meitenēm, palīdzējusi atjaunot basketbola grozus, kad tie bijuši sabojāti. Paldies viņai par to! Un paldies visiem, kas atnāca!

P.S. Runājot par Xbox, tagad sporta turnīrus varat nākt izspēlēt arī virtuāli, jo nu mums ir arī Kinect Sports spēles – volejbols, boulings, bokss, futbols un citas!