Mēs – dzejdari un mākslinieki!

Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā septembri iesākām dzejojot un ilustrējot savus garadarbus. Vispirms kopīgi vētījām bibliotēkas dzejas apcirkņus, no kuriem ārā cēlām un skandējām ne tikai „parastos” dzejoļus, bet arī tādus rakstnieku fantāzijas augļus kā mānekļus, bļaustīkļus, sedzampantus un skraidīkļus –baidīkļus! Pēc tam, iedvesmas pārņemti, mazie ar audzinātājas un bibliotekāres Evitas piepalīdzēšanu sāka sacerēt savus pantiņus, kas jāsaka – cepuri nost! – viņiem vedās pārsteidzoši labi! Kā teica audzinātāja, pat palaidnīgākie grupas rakari atklāja sevī neviena neapjaustus dzejdaru talantus! Otrs uzdevums citu radošo spēju atklāsmei un uzurdīšanai bija ilustrēt kādu no dzejoļiem, un jāteic, arī šeit mums iedvesmas pavediens raisījās lieliski!
Ieskatam daži dzejoļi (lasi šeit) no topošā RCB Bērnu nodaļas dzejas krājuma un foto reportāža no notikuma vietas!