Talantu klubiņš, dzimšanas dienas svinības un citi pasākumi Pļavnieku filiālbibliotēkā

Ko tu proti?

Pļavnieku filiālbibliotēkas talantu klubiņš ik pa laikam sarīko konkursu pašu priekam. Paši rīkojam, paši sacenšamies, paši uzvaram. Dziedi, dejo un priecājies kopā ar mums!

Malvīnes burtiņu stunda

Labām manierēm, pieklājīgā un labi audzinātā Karabasa Barabasa lelle Malvīne uz savu burtiņu stundu bija aicinājusi mazos klausītājus. Malvīne mācīja bērnus spēlēties ar burtiņiem, mudināja nebaidīties no grūtībām, ja neizdodas atcerēties visus burtiņus vai nevar burtiņus salasīt kopā. Pie mērķa – lasītprasmes palīdzēs tikt drosme jautāt un griba iemācīties.

Dzimšanas diena Pļavnieku bibliotēkā

Bibliotekāre priecājas, ja bērni vēlas savu dzimšanas dienu svinēt bibliotēkā. Dzimšanas diena ar saviem domu biedriem un draugiem, kas draudzējas ar grāmatām, ir lieliska izklaide. Grāmata un bibliotēka ir durvis uz fantāziju un zināšanām.