Uzzīmē vasaru "Pārdaugavā"!

5.septembrī filiālbibliotēkā “Pārdaugava” bērni piedalījās radošajā darbnīcā, zīmējot savu vasaru.

Dalībnieki apsprieda vasaras notikumus un stāstīja, ko nu kurš bija darījis – apskatījis Ameriku vai apceļojis pa Latviju, bijis nometnē vai laukos…

Ar dalībniekiem centāmies jau saplānot nākamo vasaru, domādami, ko vēlētos darīt nākamgad – braukt uz Džastina Bībera nometni, airēšanas nometni vai apceļot pasauli… Darbiņi izvērtās dažādi – Rīgas svētku salūts, pludmale ar palmām, dubļu peļķe; tika attēlots arī vantings (rāpšanās Vanšu tilta vantīs) un netīšām sanāca arī drakoniņš. Izrādās, ka viens no mūsu pastāvīgajiem lasītājiem ir vampīrs, bet vislielākā jautrība sākās, kad puiši atklāja lielisku gleznošanas tehniku – gleznošanu ar pirkstiem.
10. septembrī plkst. 15.00 aicinām visus radošos garus uz mūsu vasaras konkursa „Mana sapņu bibliotēka” apbalvošanu!