Piedzīvojumi Šurumburummežā

Šurumburummežā, tāpat kā lielajā pasaulē, iemītnieki ilgojas pēc miera, drošības un cieņas citam pret citu. Mortens, mazais meža peļuks, saka par to tā: „Mums te mežā būtu labi, ja visi būtu draugi, un lielie liktu mierā mazos. Lielie varētu palīdzēt mazajiem, un mazie savukārt lielajiem, jo ir tik daudz tāda, ko var mazie, bet nevar lielie.” Tādi Mortena vārdi skan diezgan saprātīgi katram bērnam. Varbūt tāpēc rakstnieka T.Ēgnera grāmata „Kāpējpeļuks un citi dzīvnieki Šurumburummežā” tik ļoti iepatikās Grīziņkalna filiālbibliotēkas mazajiem lasītājiem? Viņi ne tikai katru rītu lasīja to savā bērnudārza grupiņā, bet arī ņēma uz mājām, lai palasītu kopā ar vecākiem. Ja arī tu gribi iepazīt Ērnera Turbjērna grāmatas varoņu piedzīvojumus, dodies uz bibliotēku!