Karjeras nedēļa. Ekskursija uz BA Turība

Karjeras nedēļa Latvijā šogad – no 7. līdz 11. oktobrim notika 11 Latvijas lielākajās pilsētās. Jau otro gadu Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programmas ietvaros to organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra  sadarbībā ar Latvijas lielāko pilsētu pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm. Skolotājiem palīgā nāk bibliotekāri, arī mēs no filiālbibliotēkas “Zemgale”, organizējot Rīgas 94. vidusskolas un Rīgas Ziepniekkalna sākumskolas skolēnu viesošanos pie mūsu tuviem kaimiņiem Biznesa augstskolu “Turība”. Ekskursijā uz augstskolu devās 6., 10. un 12. klašu skolēni.

BA Turība Attīstības daļas Reklāmas projektu vadītāja Madara Rube skolēnus ieinteresēja ar ļoti iedvesmojošu stāstījumu un ekskursiju pa Turības telpām. Skolēni varēja noskatīties filmu un arī ieklausīties ļoti erudīto pašu augstskolas studentu prezentācijā. Sabiedrisko attiecību fakultātes 3. kursa studente Šarlote Janoviča un Uzņēmējdarbības vadības fakultātes 4. kursa studente Rūta Kārkle ar lielu entuziasmu stāstīja par studijām un Studējošo pašpārvaldes darbu un visdažādākajām aktivitātēm augstskolā.

Mājup devāmies ar pārliecību – studēt tiešām ir forši!