Oktobra notikumi

Kas teica, ka bibliotekāra darbs ir garlaicīgs? Pastāstot bērniem no Rīgas 51. vidusskolas par šo amatu, atklājot dažus noslēpumus un ieskatoties pagātnē, bērni bija tik sajūsmināti, ka pat pieteicās “ēnot” bibliotekāru RCB Daugavas filiālbibliotēkā. Divas “ēnas” atbildīgi un centīgi strādāja, pildot uzdevumus un pieprasījumus, meklējot grāmatas, veidojot izstādes, tās noformējot. Jaunie bibliotekāri bija tik ļoti aizrāvušies ar bibliotēkas darba procesiem, ka asistēja veselu nedēļu.
Pēc tam bibliotēkā – nebijis troksnis. Protams, brīvlaikā. Lai gan skolēniem brīva laika jūra, tomēr garlaikoties nav kad, jo bibliotēkā ir viss, lai uzlabotu omu un nodarbinātu rokas.

Bet mēneša noslēgumā vēl kāds pārsteigums – Helovīnu jeb konču meklēšanas, trakošanas, šaušalīga grima, viņpasaules gaudoņas, spokaino stāstu un burbuļošanas enerģijas vakars. Šajā dienā bibliotēkā sapulcējās vesela mošķu armija, kas kā melnais mākonis pārklāja visu, kas gadījās ceļā. Un tas viss saldumu dēļ, kurus apēdot katrs monstrs kļūst labāks, katra raganiņa pārvēršas par feju.