Karnevāla gājiens “Gribu iet uz bibliotēku”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs aicina ģimenes iesaistīties kopīgā projektā!

Karnevāla gājiens „Gribu iet uz bibliotēku” ir Rīgas 2014 Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikums. Tajā piedalīsies 2000 bērni no visas Latvijas, kuri dosies no Rātslaukuma pāri Akmens tiltam uz jauno Nacionālo bibliotēku. Viņi cīnīsies ar melnajiem kraukļiem – aizspriedumiem par grāmatām un lasīšanu, un atbrīvos Saulcerīti, kas simbolizē tautas ilgas un centienus. Šajā vienreizējā pasākumā viņiem būs iespēja demonstrēt savu izveidoto karnevāla tērpu par mīļākās grāmatas tēmu, saņemt balvas, dzirdēt koncertu, piedalīties Gaismaspils iepazīšanas spēlē un uzzināt daudz jauna.

Piesaki savu ģimeni 8.septembra karnevāla gājienam, piedalies svētkos, saņem balvas, parādi savas spējas!

Pieteikties vari šeit.