Aptauja “Tavas domas par bibliotēku”

Līdz 1. oktobrim aicinājām TEVI dalīties savās domās par bibliotēku, aizpildot aptaujas anketu. Tātad – uzzinājām*, ka TEV ir 11-15 gadi, TEV patīk lasīt. TU apmeklē kādu no Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkām, bet bieži lasi arī skolas bibliotēkā. Bibliotēkā TEV nozīmīga ir iespēja ņemt uz mājām grāmatas, žurnālus, CD, DVD, bet tikpat  svarīga TEV  ir arī datoru lietošana. Parasti TU iegūsti sev nepieciešamo izdevumu pats, tomēr  ne reti nepieciešama ir arī bibliotekāra palīdzība. Ir arī kaut kas, kas TEV bibliotēkā nepatīk – soda nauda, interneta ātrums, vienmuļās telpas. Tomēr bibliotēkā neko īpaši mainīt TU negribētu,  jo kopumā TEV bibliotēkā patīk. Visvairāk TEV patīk, ka te var bez maksas dabūt grāmatas, spēlēt datoru, patīk arī bibliotekāre un citi lasītāji, telpas pēc remonta.
Paldies, ka piedalījies aptaujā! Novēlam, lai arvien vairāk interesantā TU varētu atrast mūsu bibliotēkās.

* minēti vairākuma dati