Filmas, mūzika, klausāmgrāmatas

Vai bibliotēkā ir tikai grāmatas? Noteikti – NĒ!

linija_laba

Žurnāli “Vāģi”, “Avene”, “Sīrups” un vēl daudzi citi gaida savus lasītājus! Iepriekšējā gada izdevumus iespējams paņemt lasīšanai mājās! Ja gribi zināt, kādi žurnāli bērniem ir tuvākajā filiālbibliotēkā, skaties šeit (lapas kreisajā pusē ir izvēlne, kurā būs jānorāda filiālbibliotēka).

Aizraujošās kino un multfilmu pasaules iepazīšana bibliotēkā noteikti būs interesanta. Smieklīgi zvēru piedzīvojumi, brīnumaini notikumi pasakās, pavisam neparasta fantastisko iemītnieku apdzīvotā Rīga ir skatāma tikai bibliotēku datoros no portāla www.filmas.lv. Bet skatīšanai mājās ir iespēja izvēlēties  kādu no bibliotēkā esošajām filmām.

Mācies dziedāt, klausoties dziesmas bērniem! Vai zini, ka ir pierādīts – mūzika labvēlīgi ietekmē ne tikai cilvēkus, bet arī dzīvniekus un augus? Vēlies uzlabot noskaņojumu? Izvēlies mūzikas disku, klausies un dungo līdzi.

Kas tā par grāmatu, kura nav jālasa? Klausāmgrāmata. Lai šādu grāmatu iepazītu, ir nepieciešams kompaktdisku atskaņotājs. Ērti iekārtojies un klausies kādu no bibliotēkas klausāmajām grāmatām!

Un vēl… bibliotēka ir vieta čilošanai 🙂 Ko nozīmē čilot? Atpūsties 🙂 🙂 🙂