Grāmatas bibliotēkā

Simtiem interesantu piedzīvojumu ir grāmatās. Bibliotēkā vari paņemt “piedzīvojumu” uz mājām!

linija_laba

Bibliotēkā lasītājus gaida:

• aizraujošas dēkas, mistika un arī baidīšanās stāsti;
  • stāsti par skolas dzīvi, draudzību;
  • seno laiku dzīves iepazīšana – bruņinieki, pirāti, karaļi un princeses;
  • mazliet bīstami, bet jautri eksperimenti;
  • ceļojumi laikā un telpā…

linija_laba

Izmanto daudzveidīgās iespējas, ko piedāvā bibliotēka!

Ja gribas vienkārši palasīt kaut ko interesantu, vari iepazīt ”Jaunumu” stendu un noskaidrot, kuras ir populārākās grāmatas.

Bibliotēkā vari paņemt lasīšanai mīļākā rakstnieka citus darbus. Ja rakstnieks ir uzrakstījis vienu ļoti labu grāmatu, iespējams, ka tikpat labas ir arī citas viņa rakstītās grāmatas. Varbūt mīļākās grāmatas piedzīvojumi ir skatāmi filmā.

Aizraujošai brīvā laika pavadīšanai vari lūkot grāmatas tematiskajos plauktos (tie ir izveidoti dažās filiālbibliotēkās) :

• “Pusaudžiem”
  • “Vaļasprieki”
  • “Zēniem”
  • “Meitenēm”
  • “Ceļojumi”
  • “Pirāti”

Ja vajadzīgi materiāli mācībām skolā, noteikti noderīgs būs plašāks izdevumu klāsts. Jo vairāk materiālu, no kuriem izvēlēties, jo lielāka iespējamība, ka iegūsi tieši Tev vajadzīgo. Bibliotēkā ir grāmatas, žurnāli, datubāzes, tematiskās mapes un arī… padomdevējs – bibliotekārs.