Svētki bērniem

2014.gada 6.septembrī Vērmanes dārzā notika bērnu svētki „Nāc un piedalies”.   Te bērni varēja uzzināt visu par daudzām iestādēm, kurās var jauki un interesanti pavadīt brīvo laiku.   Rīgas Centrālā bibliotēkas teltī pasākuma apmeklētāji varēja uzzināt gan par plašo pakalpojumu klāstu, kas pieejams dažādos Rīgas rajonos, gan par iespējām bibliotēkā gūt ko noderīgu (piemēram, interesantas grāmatas un materiālus mācībām…), gan piedalīties radošo darbnīcu aktivitātes:

• “Ceļojums grāmatu pasaulē”: dzejas improvizācija – teātris, mēmais šovs,  viktorīnas, roku darbi – jūrnieku mezglu siešana, plostu, laiviņu, kuģīšu  veidošana, kolāžas no dabas materiāliem (organizēja RCB Bērnu literatūras nodaļa, filiālbibliotēka “Rēzna”);
  • ”Lasīšanas darbnīca” : ātrlasīšana, dzejošana, labirinti, mīklas, kolāža ”Bibliotēka” (organizēja filiālbibliotēka “Zemgale”);
  • ”Kovboji un indiāņi iekaro bibliotēku” – indiāņu spalvas veidošana, laso siešanas meistarklase, labirinti, viktorīnas, fotografēšanās (organizēja Sarkandaugavas filiālbibliotēka);
  • ”Nāciet Rīgu lūkoties” : grāmatu puzles, Rīgas gailis un tā veidošana, mīklas un viktorīnas (organizēja Imantas filiālbibliotēka).

Bernu_svetki_vermani'4 151

Bernu_svetki_vermani'4 087