Kusties un priecājies!

Spēlēt spēles bibliotēkas datorā? Parasta lieta!

Lasīt grāmatas bibliotēkā? Parasta lieta!

Kārtīgi izkustēties bibliotēkā? Neparasti gan! Bet pie mums to var! Tās ir XBox Kinect spēles ar vairākiem diskiem.

Spēļu „Kinect Adventures” dalībniekiem ir jāpārvar šķēršļu joslu bīstamā upē, jānokļūst burbuļu pasaulē, jāaizstāvas pret niknām zivīm.

„Kinect Sports ” spēlēs var izmēģināt savus spēkus dažādos sporta veidos – vieglatlētikā, boulingā, boksā, kur galvenais, lai virtuālajam pretiniekam deguns vesels!

Kopš vasaras sākuma mums ir vēl 2 jaunas spēles  “Kinect Sports. Season two”. Te vari uztrenēt savas iemaņas golfā, amerikāņu futbolā, beisbolā, tenisā, šautriņu mešanā un slēpošanā! Bet apgūt vienkāršu deju horeogrāfiju un jaunus soļus var enerģiskajā un stilīgajā deju spēlē „Just Dance. Kids”. Tās ir dejas ar bērnu iecienītākajām dziesmām. Deju prasme noder ne tikai meitenēm!

Tas viss ir pie mums – RCB Šampētera filiālbibliotēkā (Lielirbes ielā 6, tālrunis 67459900), 2. stāvā, bērnu un pusaudžu literatūras nodaļā. Gaidīsim!

P.S. Mums ir daudz vietas un nav kaimiņu!