Ak tu sila Miķelīti!

Pie mums Miķeļdiena – rudens saulgriežu svētki!  Astronomiskie rudens saulgrieži, kad diena ir tikpat gara cik nakts, šogad iestājas nedaudz agrāk  – 23. septembrī. Taču filiālbibliotēkā “Zemgale” tos svinam 30. septembrī.

Rīts mums šodien sākas agrāk kā ikdienā.   Rudens ražas parādei ir jāpaspēj sagādāt dāvanas no dārza! Lielākais palīgs, kā vienmēr – mūsu bibliotēkas Vilcieniņš! Gads ir bagāts un vezums nav no vieglajiem. Skaistie saules krāsas ķirbīši, kabacīši, āboli un bumbieri, koši sārtās pīlādžu un vilkābeles ogas. Pat rozmarīna zariņš ar ķiplociņu kaimiņos atrod vietu mūsu košajā Rudens Bagātā Vīra izstādē.

Filiālbibliotēkā „Zemgale” bērnu balsis skan ik dienu, bet šodien tās uz brīdi pat pieklusa! Īpaša akcija! Jāpilda Rudens Vīra uzdevums – aizsietām acīm, tikai pēc taustes un smaržas jāatpazīst katram savs dārzenis vai auglis. Kuplā skaitā  piedalījās mūsu kaimiņi – Rīgas Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.  Interesanti, kāpēc spilgti violeti ziedošo piparmētras zariņu uzminēja visātrāk? Nāc pie mums ciemos, uzzināsi arī Tu!