Karjeras diena

Pie mums filiālbibliotēkā „Zemgale” šodien viesojās 95. vidusskolas 7.klase. Uzminiet, kādas profesijas pētīja skolēni! Tās, kuras ir pieprasītas mūsdienīgās bibliotēkās. Tie ir bibliotēkzinātnes un informācijas speciālisti, IT speciālisti, sabiedrisko attiecību speciālisti un vēl, un vēl.

Šodien iepazināmies tuvāk ar vienu darba jomu. Tepat, Graudu ielā 59,  strādā Rīgas Centrālās bibliotēkas Komplektēšanas un apstrādes nodaļa. Tas ir viens no svarīgākajiem posmiem, lai grāmatas nonāktu bibliotēkas plauktā un tālāk pie lasītāja. Te tiek komplektētas grāmatas visām 26 filiālēm Rīgā. Aizraujoši bija sekot interesantam stāstījumam un prezentācijai, izpētīt jaunākās un greznākās grāmatas un tās, kuras vēl tikai uzsākušas ceļu pie lasītājiem, nokļūt vietā, kur katrs lasītājs ikdienā nenokļūst. Grāmatas „karjera” no autora un izdevēja līdz lasītājam, tas ir interesants ceļš, kurā arī tu vari piedalīties!