Karjeras dienas RCB Biķernieku filiālbibliotēkā

Karjeras dienas ietvaros RCB Biķernieku filiālbibliotēkā viesojās gan bērni, gan jaunieši, lai iepazītos ar bibliotekāra un policista profesijām.

Par policista darbu stāstīja Valsts Policijas (VP) Rīgas Teikas iecirkņa priekšnieks P.Krūmiņš, VP Rīgas Teikas iecirkņa priekšnieka vietnieks S.Galilejevs, kapteinis R.Zelčs un Nepilngadīgo lietu vecākā inspektore I. Brūvere.

Puiši  labprāt izjuta policista ekipējuma svaru, iepazinās ar ieročiem un testēja patruļmašīnu. Meitenēm saistošāks bija stāstījums par pusaudžu problēmām. Jaunieši uzzināja kāda ir policijas iecirkņa struktūra un kā kļūt par policijas darbinieku.

Pirmsskolēni mierīgākā gaisotnē aplūkoja grāmatu pasauli, un uzzināja kādi ir  bibliotekāra un lasītāja pienākumi.