Laiks atvērt dārgumu lādi!

Rudens daudziem bērniem ir jaunu sākumu laiks – sākas pirmsskolas vai skolas gaitas. Šis gadalaiks ir arī daudzu jaunu draudzību sākšanās laiks. Tā, kādu rītu, uz pirmo tikšanos ar bibliotēku ieradās interesentu grupiņa no 88. pirmsskolas izglītības iestādes. Dažiem mazuļiem bija tik vien gadiņu cik stāvu, kuros mūsu bibliotēka izvietota – veseli trīs. Braši izcilpojām tos visus, lai arī bērnu līdzpaņemtās māmiņas un audzinātājas uzzinātu, kur meklēt sev vajadzīgās grāmatas un informāciju. Arī brauciens ar liftu bija elpu aizraujošs!

Nonākuši 7. stāvā, nedaudz iepazināmies ar to, kas rodams dārgumu lādē – mūsu nodaļā. Mums bija burtu, vārdu un jautru skaņu iepazīšanas stunda kopā ar Runājošo ābeci, nodarbība Zaķīša skolā, kurā apguvām formas, krāsas un pretstatus un muzikālā nodarbība, kad ikviens varēja paspēlēt „savas pirmās klavieres” un pamācīties bērnu dziesmiņas.

Pēc varenās mācīšanās noskatījāmies filmiņu „Aicinām uz bibliotēku”, kur vienkārši pastāstīts un parādīts, kā kļūt par lasītāju un ko var darīt bibliotēkā.

Viesi saņēma bukletiņus „Palasīsim?”, lai vecāki un vecvecāki varētu atkārtot vai uzzināt desmit iemeslus kāpēc bērniem jālasa priekšā, info lapiņas par to, kā atkal atrast ceļu uz bibliotēku un bērnu bloga adresīti, kur palūkoties, kas jauns un interesants rodams Mūsmājās.