Mēs Latvijai!

Labrīt! Labrīt šajā skaistajā novembra rītā! Kāds jautrs avotiņš šorīt čalodams plūst pie bibliotēkas „Zemgale” namdurvīm! Tie jau bērnudārza „Avotiņš” čaklie lasītāji. Īpašs košums atmirdz sasveicinoties – bērni lepodamies saka: „Labrīt,  zdravstvujte, hello! Žigli pulcējamies ierindā, lai tālāk dotos Bibliotēkas vilcieniņā.

Klāt laiks, kad ik gadu īpaši suminām un godinām Latviju, savu mīļo, dārgo dzimteni! Tādēļ vilcieniņš pacietīgi gaida bērnus pieturā „Mēs Latvijai!” Te notiek lieli darbi. Katrs savu plaukstu kopā ar visas savas sirsniņas siltumu pievieno Latvijai. Te noder pacietība un uzcītība! Nav viegli piemeklēt savu mīļāko krāsu un apvilkt plaukstiņas. Tad uzrakstīt vai uzzīmēt novēlējumu un pielīmēt Latvijas lielajai skaistajai ģeogrāfijas kartei.

Bibliotēkas lasītavā mūs jau gaida citi darbi. Grāmatu ķēde mūsu Zemgales Gaismas pils veidošanai. Grāmatas ceļo lielas un mazas. Gaismas pils virsotni lepni rotā karodziņš! Seko jauni brīnumi! Šodien dzied un dejo pat rotaļu dzīvnieciņi gādīgā bibliotekāres uzraudzībā. Nu varam arī paši laisties jautrās rotaļu dejās.

Mūsu kopdarbs visskaistākais! Jūs pieaugušie, mācieties no mums!